Telsizler Alarko Servisi

TELSİZLER ALARKO SERVİSİ

Alarko Servisi Telefon: 0312 995 08 09

BİR YIL GARANTİLİ ARIZA ONARIMI YAPILIR.

Etkili servis desteğimizden telsizler alarko servisi sizlere altındağ semtleri için geçerli olan hizmetiniz sunmaktadır.

Kombi servisi sizlere kombiler için gereken tüm bilgiler ve kullanım detaylarını ile beraber bilgi aktarıp alarko ürünün detaylarını size açıklayıcı net bir şekilde bilgiler aktararak telsizler alarko servisini her zaman yanınızda hissetmenizi sağlamaktadır.

Alarko Ürün Hizmetlerimizden Bazıları.

  • Telsizler Alarko Kombi Servisi
  • Telsizler Alarko Klima Servisi
  • Telsizler Alarko Teknik Servisi
  • Telsizler Alarko Bakım Servisi
  • Telsizler Kombi Servisi Alarko

Gösterdiğimiz alarko kombi bakım işlemi uygulamaya alınmış konumda olup ekibimiz tarafından parçaları itinalı bir şekilde yetkin bilgilerle beraber size gösterilmiştir.

Telsizler_Alarko_Servisi_Alarko_kombi

Alarko Servisi Hangi Saatlerde Çalışır?

Çalışma saatlerimiz sürekli farklılık göstermektedir. Bunun sebebi ise kış ayları geldiğinde telsizler alarko servisi çok yoğun bir çalışma aşamalarına girer kombi arızları çoğaldığı için ekiplerimiz sahada sürekli olarak gece biri bulan çalışma saatlerinde sizlere soğukta kalmamanız için elinden gayreti alarko kombi servisi gösterir.

Normalinde çalışma saatlerimiz sabah saat sekin ile akşam ise saat yedi olarak sistem kayıtlarımızda geçmektedir. Arıza kayıtlarımızda alarko servis olarak klima yoğunluğu olan yaz aylarında daha yoğun olduğumuz zamanlarda ise yine saatlerimiz farklılık göstermektedir.

Kayıtlar sürekli seri şekilde arızalar için ulaştığı için çalışan çağrı merkez ekipleri merkez servisi ofislerinden bizim iletişimlerimiz sayesinde online olarak sahadaki teknisyen uzmanlara telsizler alarko servisi merkezi arızalı ürünü bildirir.