Dışkapı Alarko Servisi

DIŞKAPI ALARKO SERVİSİ

Cepten Bas Ara: 0312 995 0 809

Alınan her servis kaydı merkezimizde toplanarak şubelerimize dağıtım yapılarak dışkapı alarko servisi dışkapı’da oturan müşterilerimizin kombi arızları ve alarko klima sorunlarında sizlerin yanında olarak malzeme desteğiyle beraber servisini devam ettirmektedir.

Alarko Ürün Yıllık Bakım Ne Zamanlar Yapılmalı?

Önce aktaracağımız bilgiler alarko kombi içi geçerli olaraktır. Alarko kombi için bakım her yıl kesinlikle yapması gerekli olan bir teknik uygulamadır. Bu işlemi sizlere alarko kombide kombi yoğun çalışmaya maruz kalmadan önce yani kış ayı tam olarak girmeden önce yaptırmanız gerektiğini dışkapı alarko servisi bildirimde bulunur.

Klima bakımlarında yine alarko servisine müracaatlarınız yaz aylarında havalar iyice ısınmaya başladığı için sizlere yaz ayı gelmeden nisan, mayıs arasında klima bakımların için bizimle dışkapı alarko servisi klima ekiplerimiz ile iletişim kurunuz.

Dekorasyon yaptıran müşterilerimize özellikle uyarımız ise dışkapı alarko servisi tarafından keşif ekibimiz dekorasyon yapılmadan klima bakır borularını yerlerinden geçirmesi ve klimanın uygun yere montajı yapılması için çok önemlidir.

Bazı müşterilerimiz sonradan klima taktırmaya çalıştıklarında dekorasyon için harcadıkları para klima taktırmak istediğinde boşa giderek klima boruların geçmesi için kırılmak zorunda kaldığı bilgisini sizlerle paylaşmak dışkapı alarko servisi görevidir.

Diskapi_Alarko_Servisi_Alarko_Kombi

Alarko Servis Destekleri.

  • Dışkapı Alarko Kombi Servisi
  • Dışkapı Alarko Klima Servisi
  • Dışkapı Alarko Bakım Servisi
  • Dışkapı Alarko Onarım Servisi
  • Dışkapı Alarko Teknik Servisi
  • Dışkapı Alarko Montaj Servisi