Aktaş Alarko Servisi

AKTAŞ ALARKO SERVİSİ

BİZİ ARAYABİLECEĞİNİZ TELEFON NUMARAMIZ: 0312 995 0 809

GARANTİMİZ İŞÇİLİ VE PARÇA ONARIM VE DEĞİŞİMDE BİR YILDIR.

Kalite dolu bir alarko kombi servisi ile beraber alarko klima servisi için bizi aradığınızda aktaş alarko servisi sizlere iletişim sorunu yaşamadan bakım işlemlerinizde yanınızdadır.

Bilgileri sizlerden alarak kombi arızalarında telefon ile arama yaptığınızda çözülecek sorunlar için aktaş alarko servisi telefon destek ekibi bizim tarafımızdan kurulmuş ve her soruya cevap verebilecek alarko servisi ekipleri ile çalışmaktayız.

1 YIL ALARKO SERVİSİ DEĞİŞEN PARÇA GARANTİSİ ALTINA ALINARAK İŞLEM YAPILIR.

  1. Aktaş Alarko Klima Servisi
  2. Aktaş Alarko kombi Servisi
  3. Aktaş Alarko Kombi Teknik Servisi
  4. Aktaş Alarko Kombi Bakım Servisi
  5. Aktaş Alarko Servisleri

Aktas_Alarko_Servisi_Alarko_Kombi

Alarko Kombi Neden Su Damlatır?

Alarko kombilerin mekanik olarak bir çok parça ile beraber çalışır bu parçaların %82’si su ile çalışır su ile çalışan parçaların su damlatması, su kaçırması belirli süreden sonra normal olarak karşılanmaktadır.

Kombi içinde herhangi bir jonta dahi suya sürekli maruz kalmış iste yine su kaçırmaya başlayacaktır. Alarko kombi bakım işini yıllık yaptırırsanız böyle sorunlar yaşamayacağınız aktaş alarko servisi servisi belirtir.

Bilgili bir aktaş alarko servisi ürünlerinizi daha dayanıklı kılmak için çok önemli bir sürecin parçasında sizlerin alarko merkezi olarak kalitemizi göstererek yanınızdayız.

Aktaş blokları yeni yapılan belediye blokları içine kapsayacak şekilde verilen işlem merkezi desteği mevlana caddesi ile beraber sitelere kadar oluşan alarko servisi için bizi her zaman arayın.